Українське визнання у National Comprehensive Cancer Network

21 липня 2023

Онкологічна служба міжнародного медичного центру «СІТІ ДОКТОР» пишається високим визнанням нашого співробітника, професора Сергія Макаровича Черенько, який успішно виступив з доповідями на Всесвітньому конгресі з тиреоїдного раку WCTC-2023 у Лондоні та достойно представив нашу державу на світовій арені. Ми вдячні за сумлінну працю та відданість своїй професії. Цей науковий вклад є розвитком не тільки нашого медичного центру, але і всієї України, що вкрай важливо у наш час.

Варто зазначити, що Сергій Макарович є першим українцем, який взяв участь у розробці стратифікованих за можливостями різних країн протоколів лікування раку щитоподібної залози. Це рекомендації американської мережі NCCN (National Comprehensive Cancer Network) – найавторитетнішої організації світу, що надає людству протоколи лікування УСІХ різновидів раку!

Ці протоколи були офіційно схвалені конгресом та оприлюднені одразу після його закінчення у червні 2023 року. Завдяки цій розробці покращена швидкість та якість лікування пацієнтів, його точність і ефективність, що дозволить допомогти більшій кількості людей.

Наш хірургічний центр вкотре підтверджує свій міжнародний вплив, а за сильним ім’ям клініки «СІТІ ДОКТОР» стоїть кропітка праця нашої команди, кожного лікаря – добросовісного професіонала та визнаного спеціаліста. Тільки вперед!

Ставте ваші питання та записуйтеся на консультацію до клініки CitiDoctor за номером тел.: +38 044 333 48 85.

Долучайтеся до наших сторінок у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб отримувати найсвіжіші новини й повідомлення про спецпропозиції.

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон