Наші переваги

Наші переваги

Основні критерії успішного лікування в нашій клініці:

  • безпека,
  • швидкий і стабільний результат,
  • комфорт і безболісність.

Безпека забезпечується правильною постановкою діагнозу, застосуванням сучасних технологій, аргументованим планом лікування або операції, кваліфікацією лікаря. Нашу клініку для цього обладнано повним комплектом діагностичного устаткування: УЗД апарат високого експертного класу Samsung Medison H60, відеоендоскопічна стійка Olympus Exera II CV-180, сучасна клінічна лабораторія.

Операційний блок організовано за найсучаснішими стандартами. В операційному блоці встановлено систему очищення повітря з ламінарними потоками, що максимально очищують атмосферу операційної від невидимого пилу та часток, у тому числі бактеріального походження.

Команда анестезіологів готова супроводжувати пацієнтів під час операцій високого рівня складності.

Хірурги володіють усіма сучасними технологіями малоінвазивної хірургії. Ми використовуємо апарат для зварювання живих тканин серії ЕКВЗ-300-ПАТОНМЕД®, хірургічну стійку для лапароскопії Stryker Laparoscopy Tower, радіохвильовий хірургічний генератор Сургітрон™ EMC. Досвід і кваліфікація лікарів дозволяють вирішувати найскладніші задачі.

Швидкий і стабільний результат нашої роботи забезпечується принципами малоінвазивної хірургії, застосуванням найсучасніших технологій хірургії, проведенням активної реабілітації та фізіотерапії в післяопераційному періоді.

Комфорт і безболісність турбують нас. Ми застосовуємо тільки сучасні технології анестезії, що дають можливість провести безпечне та комфортне знеболення. Лікарі післяопераційного відділення та стаціонару забезпечать, у випадку необхідності, цілодобовий контроль за станом здоров’я в післяопераційному періоді.

Спеціалісти відділення реабілітації знають, як зробити період відновлення швидким і комфортним.

Ми будемо поруч весь час, поки ви потребуватимете нашої допомоги.

Ми усвідомлюємо відповідальність клініки та лікаря перед пацієнтом, ми налаштовані на відкриту взаємодію і поважаємо ваш вибір.

Ми впевнені, що разом ми переможемо хворобу.

Ми сподіваємось на вашу довіру. Ми виправдаємо її!

 

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон