Пластична хірургія

Відділення пластичної та реконструктивної хірургії будує свою роботу на використанні сучасного обладнання. Це вже зарекомендувало наших пластичних хірургів як лідерів пластичної хірургії в Україні.

В своїй роботі ми широко застосовуємо малоінвазивні технології, що дозволяють провести операцію конфіденційно, ефективно та з мінімальним відновлювальним періодом. Ми широко застосовуємо сучасні лазерні методики в пластичній хірургії. Операції

 – ось ті види втручань, в яких наші хірурги є лідерами галузі, мають багаторічний і часто унікальний досвід.

Окрім естетичних пластичних операцій, відділення пластичної хірургії виконує реконструктивні пластичні операції будь-якого рівня складності (реконструкція вушної раковини, посттравматичні дефекти обличчя та носа, пластика шкіри в області трофічних ран і пролежнів, що довго не заживають).

На базі нашого відділення діє «Центр відновлювальної хірургії молочної залози» у жінок після онкологічного лікування.

Перед операцією зі збільшення грудей, пластикою носа, підтяжкою обличчя наші хірурги виконують 3D прогнозування результату на унікальній платформі CRISALIX, де пацієнт зможе побачити себе з новими грудьми та крізь віртуальні окуляри подивитися на своє відображення у дзеркалі. Ця унікальна технологія дозволяє пацієнту отримати більш чітке уявлення про післяопераційний результат, а також прийняти участь в моделюванні бажаного результату та плануванні операції (!).

Основні принципи відділення пластичної та реконструктивної хірургії клініки CitiDoctor  це:

  • безпека пацієнта,
  • досягнення максимально бажаного результату операції.

Хірургічний центр «СІТІ ДОКТОР» забезпечує ці принципи завдяки унікальному операційному блоку, де для створення максимальної стерильності приміщень в операційних залах встановлено системи максимальної стерилізації повітря  ламінарні потоки, а також діє система переміщення, що виключає перетинання потоків руху пацієнтів  підвищена безпека.

Клініка «СІТІ ДОКТОР» має в своєму розпорядженні висококваліфіковане відділення анестезіології, спеціалісти якого володіють усіма видами сучасної анестезії  це забезпечує безпеку, безболісність, комфорт.

Застосування малоінвазивних технологій, лазерної хірургії, 3-Д планування операції дозволяють зробити операцію швидкою, безболісною, прогнозованою, з мінімальним і комфортним періодом відновлення  висока ефективність та прогнозованість результатів.

Завдяки сучасному обладнанню клініки, практично всі операції супроводжуються перебуванням в стаціонарі протягом 1-2 днів, а половина з них взагалі амбулаторні.

Такі операції, як ліпосакція, ліпофілінг, блефаропластика, маммопластика, підтяжка обличчя, ринопластика давно стали операціями одного дня.

У випадках, коли операція потребує перебування в стаціонарі, клініка CitiDoctor може запропонувати як одномісні, так і двомісні комфортабельні палати нашого цілодобового стаціонару.

В післяопераційному періоді наші пацієнти знаходяться під наглядом відділення реабілітації, де за потреби їм може бути проведено широкий спектр фізіотерапевтичних процедур, класичного масажу, ін’єкційних методик.

Такий комплексний підхід дозволяє добитися максимальних результатів після пластичних операцій у найкоротші терміни.

Організація такого відділення стала можливою завдяки команді найкращих пластичних хірургів України.

Усі хірурги пройшли навчання в найкращих Європейських школах пластичної та реконструктивної хірургії, ведуть хірургічну та наукову роботу.

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Оперативне втручання

Консультативні послуги

Консультація пластичного хірурга Барінова А. О. 1200
Консультація пластичного хірурга, професора Бука Г. Ю. 1000
Консультація пластичного хірурга Заідов Е. 1000
Онлайн консультація п'єзоринопластичного хірурга Заїдова Е. 1000

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон