ЕлітМедіка

ЕлітМедіка

Компанія ЕлітМедіка – це постачальник хірургічних інструментів, апаратів і матеріалів провідних світових виробників.

ЕлітМедіка є офіційним представником в Україні компанії ETHICON – дочірнього підприємства всесвітньо відомої Johnson & Johnson, за наступними напрямками медичної продукції:

  • матеріали для апроксимації тканин (шовні матеріали тощо);
  • гемостатичні матеріали;
  • сітчасті ендопротези для герніопластики;
  • дренажні системи;
  • хірургічні апарати для відкритих та ендоскопічних втручань;
  • інноваційна енергія– диссекція та коагуляція (ультразвуковий і біполярний скальпель).

ЕлітМедіка – уповноважений ексклюзивний дистриб’ютор німецького виробника хірургічних, малоінвазивних інструментів та IT рішень (програмне забезпечення BarCon і технологія ARIS) ASANUS Medizintechnik GmbH.

Крім цього, компанія ЕлітМедіка також є ексклюзивним представником американської компанії Thompson Surgical Instruments, що забезпечує безкомпромісну експозицію різних хірургічних ретракторів (ранорозширювачів).

З 2005 року компанія успішно співпрацює з державними та приватними медичними установами, аптечними мережами та субдистриб’юторами на ринку України.

Будучи надійним стратегічним партнером, ЕлітМедіка забезпечує новий рівень медицини, поставляючи товари та обладнання найвищої якості лідерів світового ринку.

Компанія пропонує широкий спектр унікальної продукції для клінік будь-якого масштабу. 19 000 найменувань продукції представлено в інтернет-магазині «Медсток».

Адреса: м. Київ, вул. Іллінська, будинок 12, офіс 27.

Сайт: https://www.elitemedica.ua/

E-mail: [email protected]

Телефон: +38 (044) 331-45-35

Факс: +38 (044) 490-66-10

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон