Інтимна пластика для нього

Іноді єдиний спосіб відновити у чоловіка еректильну функцію та ригідність пеніса  це фалопротезування. Сьогодні це найбільш безпечний та ефективний метод. Величезна кількість імплантів дозволяє підібрати анатомічно точний протез, їх конструкція міцна та бездоганної якості, а сучасні матеріали, з яких вони виготовлені, роблять фалопротези практично непомітними в тілі та мають довічну гарантію.

Після фалопротезування у чоловіка зберігаються фізіологічні відчуття, сім'явиверження та оргазм, а високоточна структура протеза повторює анатомічні розміри статевого члена  настільки, що визначити наявність фалопротеза у чоловіка практично неможливо.

Все це досягається застосуванням протезів провідних брендів світу, що надають пацієнтам довічну гарантію на фалопротез.

Важливо відзначити, що фалопротезування не вирішує проблеми розміру пеніса.

Показання до операції:

 • патологія судин статевого члена судинна еректильна дисфункція середнього або важкого ступеня;
 • кавернозний фіброз (стан після перенесених травм або пріапізму);
 • важкий перебіг хвороби Пейроні (виражене викривлення статевого члена, значне погіршення ерекції);
 • важкі форми цукрового діабету;
 • наслідки операцій на статевому члені та передміхуровій залозі;
 • вроджені аномалії статевого члена;
 • неефективність консервативної терапії еректильної дисфункції будь-якого іншого генезу.

Види протезів

 1. Напівжорсткі (такі, що згинаються) одні з найбільш поширених протезів в Україні. Їхня друга назва  протези з пам'яттю. Така поширеність пов'язана із їхньою відносною простотою у використанні, а також доступною вартістю в порівнянні з гідравлічними моделями.

Являють собою силіконові циліндри, всередині яких знаходиться титанова основа. Цей вид протеза має можливість згинатися та розгинатися, як зручно пацієнтові, і дозволяє зберігати будь-яке положення, що надається пенісу, за рахунок пластичної пам'яті. Якщо потрібно здійснити статевий акт, то статевий член із встановленими в нього фалопротезами рукою піднімається вгору. Якщо потрібен стан спокою, він опускається вниз, тим самим зменшуючи косметичні незручності.

 1. Гідравлічні вважаються найбільш зручними, це сучасний вид протезів, що дозволяє чоловікові імітувати фізіологічну ерекцію, збільшуючи член в об’ємі та довжині. Гідравлічні протези поділяються на двокомпонентні та трикомпонентні.
 • Двокомпонентний протез, як і напівжорсткий протез, використовується досить рідко, оскільки не може імітувати фізіологічну ерекцію настільки, як це робить трикомпонентний гідравлічний протез.
 • Трикомпонентний протез складається з циліндрів, резервуара іпомпи, всі ці складові з'єднані армованими трубками для забезпечення чіткої та правильної роботи протеза.

Натисканням на помпу рідина з резервуара перекачується в циліндри, що, збільшуючись, надають пенісу твердість і фізіологічний розмір для здійснення статевого акту. Після закінчення достатньо повторно натиснути на помпу, і член повернеться в нормальний стан. При цьому для отримання ерекції досить трьох-чотирьох натискань, а для зворотного процесу  одного натискання.

Фалопротезування в хірургічному центрі CitiDoctor стало доступною послугою завдяки професійній бригаді хірургів, які мають досвід, володіють технікою та допомагають пацієнтам досягти бажаного результату. Вартість операції відносно висока через свою унікальність і технічну складність. Загальна тривалість перебування в стаціонарі  близько двох днів. Відновлення статевого життя вже за 4-5 тижнів.

Клініка CitiDoctor пропонує повний спектр послуг пластичної хірургії будь-якого органу або частини тіла. Сучасна операційна, дороге обладнання та висококваліфіковані хірурги  запорука успішного та сучасного моделювання для чоловіків і жінок будь-якого віку.

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Оперативне втручання

Цистолітотомія 5620
Епіцистотомія 6370
Пластика вуздечки 8000
Міатотомія (пластика зовнішнього отвору уретри) 5800
Корпоропластика при викривленні полового члена 48000
Селективна денерваці полового члена (операція при передчасному сім'явиверженні) 20000
Подовження полового члена (Лігаментотомія) 50000
Пластика прихованого полового члена 50000
PRP полового члена (1 процедура) 6000
Фалопротезування (без вартості протеза) 100000
Орхектомія (видалення яєчка) 15000
Орхофунікулектомія (видалення яєчка з сім'яневим канатиком) 25000
Протезування яєчка (без вартості анестезії) 35000
Операція Мармара 18000
Транспозиція уретри 83000
Простатектомія 60000
Пластика крайньої плоті з пластикою вуздечки 20000
Операція Росса 15900
Видалення водянки яєчка (гідроцеле) 20000
Замісна корпоропластика при хворобі Пейроні 84000

Консультативні послуги

Консультація спеціаліста (первинний прийом) 1000
Консультація спеціаліста (повторний прийом) 800

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон