Хірургічна гінекологія / консультація гінеколога

Консультація у гінеколога

Хірургічна гінекологія

Огляд у гінеколога є обов’язковою частиною догляду за собою у кожної жінки. Це не тільки гігієна та увага до свого здоров’я, але й попередження багатьох інших захворювань.

Медичний центр CitiDoctor надає повністю обладнаний кабінет для вашого візиту до лікаря, власну лабораторію з миттєвими аналізами та сучасний апарат УЗ діагностики.

Кваліфікований персонал і сервіс, що допомагає вам уникнути неприємних відчуттів, зробить консультацію природньою процедурою та подарує впевненість у лікарю та місці обстеження.

Складні хірургічні втручання у гінекології потребують достатнього досвіду у лікаря, високого операційного забезпечення та наявності сучасної інструментальної діагностики.

Медичний центр CitiDoctor – це 99.9% точності виконання будь-якої гінекологічної хірургії та безпека для кожного пацієнта.

Особливість лікування в нашій гінекологічній клініці полягає в тому, що всі необхідні дослідження ви зможете пройти в стінах однієї клініки, отримати швидкий і точний результат. Ми обговоримо з вами можливі варіанти лікування або хірургії та виберемо той, який буде найбільш швидким, ефективним і комфортним для вас.

Консультуючий лікар-гінеколог

Оперуючий лікар-гінеколог

Лікар приймає пацієнтів з симптомами болю та неприємних відчуттів у інтимній зоні, пацієнтів, які планують вагітність, та пацієнтів з регулярного, профілактичного прийому. В клініці CitiDoctor ви можете отримати такі послуги:

  • прийом і огляд;
  • УЗ діагностика;
  • лікування запалень;
  • лабораторні аналізи;
  • репродуктивна гінекологія.

Ми працюємо для того, щоб ви відчули комфорт. Адже у такому медичному направленні, як гінекологія, ви повинні абсолютно довіряти своєму лікарю та бути впевненими у його діях. Здоров’я кожної жінки залежить від регулярності обстежень, які ми повинні робити раз на 2 місяці.

Лікарська практика по всій Європі, власні технології лікування та професійний підхід. Серед операцій та навиків оперативного втручання:

  • інтимна хірургія;
  • перінеопластика;
  • лапароскопічна хірургія;
  • всі операції на матці;
  • всі операції на придатках.

На сьогодні до нас звертаються жінки, яким потрібна впевненість у результаті. Ми надаємо послуги з усіх гінекологічних аспектів та маємо команду, що зможе повністю забезпечити допомогу від першої консультації до реабілітації.

 

 

Питання та відповідіИрина

У меня гипоплазия половых органов. Хочу узнать какие анализы нужн сделать для назначения правильно лечения гормонами

*  *  *  *  *

Уважаемая Ирина!

Мы можем предложить в вашем случае консультацию специалиста – врача гинеколога, которая ознакомится с вашим анамнезом и, осмотревши Вас, сможет определиться с тем объемом лабораторных анализов, который будет необходим в Вашем конкретном случае. В нашем медицинском центре есть современная лаборатория, в которой проводятся широчайший спектр анализов. Принимают гинекологи по предварительной записи, обращайтесь в наш колл-центр.Іванна

Отримала результати 13 тиждень вагітності. ПАПП (РАРР) (8-13 тиждень вагітПАПП (РАРР) (8-13 тиждень вагітності) [кров] 5.21 мМО/мл Вільний Бета-ХГЛ (8-13 тиждень вагітності) [кров] 96.6 нг/мл це нормальний результат чи щось не так? 

*  *  *  *  *

Шановна Іванно!

В нашому медичному центрі Ви можете записатися до лікаря акушера-гінеколога, який огляне Вас, якщо буде потрібно - зробить УЗД, ознайомиться з результатами ваших аналізів та відповість на всі ваші запитання. Приймає акушер-гінеколог щодня за попереднім записом. Звертайтеся, будемо раді допомогти Вам!Екатерина

Какая стоимость удаления папиломы эндометрия. Анализы все на руках.

*  *  *  *  *

Екатерина, доброе утро!

Стоимость операции определяет доктор на консультации, так как есть 4 категории сложности. От 11 000 до 22 000 грн. - это операция, наркоз и пребывание в палате 1 сутки. Оперирующий врач высшей категории Тян Ольга Владимировна.Любов

Необходимая операция: Видалення кісти на яєчнику 

*  *  *  *  *

Добрый день, Любовь! 

Стоимость лапароскопической кистэктомии составит от 13000 грн., включая все затраты. Цена зависит от сложности операции. Более детально Вас информирует хирург на приёме после осмотра. Запись на консультацию предварительная, стоимость консультации - 490 грн.Светлана

Здравствуйте подскажите пожайлуста сколько будет стоить что бы проверить есть ли на самом дели спайки в области малого таза, доктор делал на кресле осмотр и сксзал что есть немного... и сколько стоит лапароскопия? 

*  *  *  *  *

Добрый день, Светлана!

Диагностическая лапароскопия по прайсу 10 750 грн.

Предварительно нужно записываться к гинекологу на консультацию. Это оперирующий врач высшей категории Тян Ольга Владимировна. Стоимость консультации 430 грн.Людмила Коломоец

Гістероскопія (2 категорія складності) 6800 - это только сама операция столько стоит? Если к этому добавить анестезию , предоперационные анализы и послеоперационные исследования материала, то сколько это будет стоить? Спасибо. 

*  *  *  *  *

Добрый день, Людмила!

В прайсе указаны стоимости операций. Дополнительно просчитывается предоперационный пакет анализов (1200 грн.), анестезиологическое обеспечение (от 1700 грн.), дневное пребывание в стационаре (320 грн.), патгистологическое исследование (585 грн.).Світлана

Чи працює лікар гінеколог в суботу? Ціна на огляд лікарем гінекологом? 

*  *  *  *  *

Доброе утро, Светлана!

В нашем центре в субботу проводится приём гинекологом. Стоимость первичной консультации 800 грн. В неё входит: осмотр специалиста, сбор анамнеза, обследование в кресле, постановка предварительного диагноза, рекомендации и назначение дополнительных исследований и анализов. Для дополнительных исследований наш центр оснащён полным комплексом современного диагностического оборудования, что позволяет быстро и точно провести исследования любого уровня сложности.Вячеслав

Добрый день. Подскажите сколько будет стоить удаление мимомы матки эндоскопическим методом? 

*  *  *  *  *

Добрый день.

В нашем медицинском центре возможно провести данную операцию как лапаратомическим (полостной разрез), так и лапароскопическим методом.

Как мы понимаем, Вас интересует лапароскопическая консервативная миомектомия - стоимость данной операции от 15 075 грн. до 19 094 грн., согласно прайсу. С пребыванием (куда входит 3-разовое питание) и наркозом: от 22 000 грн. до 25 000 грн.

Но для начала рекомендуем начать с консультации гинеколога, который сориентирует Вас более подробно по методике оперативного вмешательства и дальнейшего лечения. Доктора зовут Тян Ольга Владимировна, врач высшей категории, оперирующий специалист, владеет лапароскопической методикой.

Стоимость консультации 430 грн. Запись только предварительная.

Записатися до оперуючого лікаря-гінеколога. Записатися до консультуючого лікаря-гінеколога.

Будьте відповідальними за своє тіло та пам’ятайте, що ваша краса починається з середини.

Дізнайтеся більше щодо операційного блоку хірургічного центру CitiDoctor. Будьте в курсі новин лапароскопічної гінекології на нашій сторінці в Instagram.

Задайте свої питання нашим консультантам та запишіться на прийом у відділення гінекології за тел. +38 044 333 48 85 або замовте зворотний дзвінок прямо зараз.


Дізнайтеся про випадки з лікарняної практики у хірургічному центрі «СІТІ ДОКТОР» з напрямку «гінекологія»:

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Оперативна гінекологія

Лапаротомія 17000
Лапароскопія 15000

Вагінальна хірургія

Видалення новоутворення піхви 18000
Кольпоперінеопластика 15000
Трансвагінальна екстирпація матки 20000

Естетична гінекологія

Відновлення дівочої пліви (Гіменопластика) 20000
Малоінвазивна ниткова пластика (без вартості ниток) 15000
Введення філерів (без вартості препаратів) 8000
Лабіопластика 20000
Пластика шийки матки (при рубцовій деформації) 15000

Малоінвазивні втручання

Вишкрібання стінок порожнини матки 3000
Пункція заднього склепіння 700
Гістероскопія 4000
Видалення кісти бартолінової залози 7000
Розтин абсцесу бартолінової залози 3500
Біопсія шийки матки (без гістологічного дослідження матеріалу) 1100
Вишкрібання цервікального каналу 1500
Радіохвильова конізація шийки матки 4600
Вакуумескохлеація порожнини матки при вагітності 4000

Консультативні послуги

Консультація гінеколога (первинний прийом) 1000
Консультація гінеколога (повторний прийом) 800
Консультація гінеколога кандидата медичних наук 1000

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон