ЕКГ серця з описом – у подарунок

21 сентября 2018

До Всесвітнього дня серця (World Heart Day), що відзначається кожного року 29 вересня, медичний центр CitiDoctor підготував приємний бонус для кожного пацієнта кардіологічного напрямку – ЕКГ серця з описом у подарунок.

На сьогодні серцево-судинні захворювання є головною причиною смерті та інвалідності в світі: щорічно вони забирають понад 17 мільйонів людських життів. Чинники ризику виникнення серцево-судинних захворювань та інсульту включають:

  • підвищений кров’яний тиск,
  • підвищений рівень холестерину таглюкози в крові,
  • куріння та шкідливі звички,
  • недостатнє споживання овочів і фруктів,
  • надмірна вага, ожиріння тафізична пасивність.

Незалежно від статі, віку та способу життя, діагностика серця є важливою та актуальною для кожного. В CitiDoctor вас зустрінуть професійні лікарі, які проведуть комплексне обстеження, а завдяки впровадженим технологіям – максимально точно та ефективно спрямують вас на вірне лікування чи профілактику.

Скористайтеся можливістю та отримайте ЕКГ серця з описом у подарунок при записі до лікаря-кардіолога на консультацію чи обстеження. Будьте певні, турбота та увага до свого тіла – це перша запорука здоров’я. Телефонуйте (044) 333 48 85 чи залишайте заявку на сайті. Пропозиція діє з 24.09.18 до 07.10.18 включно.

Запис на прийом

Другие новости

Запись на Прием к Врачу

Фамилия и имя пациента

Ваш контактный телефон