Ударно-хвильова терапія. Нове двохетапне лікування

10 грудня 2017

Можливості обладнання клініки CitiDoctor представляють новий рівень ударно-хвильової терапії та унікальний метод її застосування. Він складається із двох фаз, заснованих на наукових відкриттях. Метою першої анальгетичної нейромодулюючої фази є зниження больових відчуттів перед наступною стадією за рахунок дії 2000 імпульсів в умовах низького тиску 1,5 бар.

Друга фаза терапії полягає у впливі 4000 імпульсів в режимі градієнта інтенсивності. Інтенсивність поступово збільшується з 1,5 до 4 бар, а частота знижується з 12 до 6 Гц.

Усі значення можна налаштовувати в залежності від потреб користувача. Більш того, лікування можна зупинити до досягнення наперед заданих значень. Це означає, що якщо пацієнт з певної причини не здатен витримати тиск, що зростає, можна закінчити лікування на терпимому рівні.

УХТ застосовується в різноманітних медичних напрямках, апарат генерує хвилі, що проникають крізь м’які тканини та впливають на кісткові й хрящеві тканини пацієнта. У нас є досвід в лікуванні хронічного простатиту, хронічного тазового болю та інших діагнозів в області урології, андрології та ортопедії.

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон