«СІТІ ДОКТОР» на півмарафоні Kyiv Half Marathon

24 квiтня 2018

CitiDoctor – це команда спеціалістів, які не перестають розвиватися, ділитися досвідом і ставити перед собою нові, високі цілі. Ми створили медичний центр, що здатен дивувати. Дивувати своїм сервісом, рівнем обслуговування та підбором персоналу, який знає, як і чим допомогти пацієнту.

20-21 квітня ми стали медичними партнерами найбільшої спортивної локації SportFestUa, що ось вже котрий рік об’єднує собою всіх любителів спорту, руху та здорового способу життя.

Команда «СІТІ ДОКТОР» мала можливість спілкуватися та консультувати спортсменів, тейпувати учасників майбутнього півмарафону Kyiv Half Marathon, а також обстежувати травми та пошкодження, що вже турбували бігунів. Це був калейдоскоп практики, знань, вправ і рекомендацій, що нікого не залишив байдужим. Ми раді новим знайомствам і тій величезній кількості допомоги, яку вдалось надати всього за 2 дні.

Наш медичний центр представляли головний лікар Гнедко Сергій Леонідович, лікар-ортопед Ковальчук Володимир Миколайович, лікар-ортопед Шитюк Михайло Юрійович, лікар-невропатолог Тещук Вікторія Вікторівна, реабілітолог Бубнова Ольга Анатоліївна, реабілітолог Нагорна Вікторія Леонідівна та реабілітолог Коваленко Роман Борисович.

За час виставки нами було протейповано 152 людини, проконсультовано та оглянуто 34 марафонці, а також 4 спортсмени пройшли реабілітацію та відновлення.

22 квітня ми мали можливість стати частиною цієї великої події й також брати участь у Благодійному забігу. Ми представляли наш медичний центр і хотіли стати частиною тієї великої справи, реалізації якої нам вдалось посприяти!

CitiDoctor – це сила, що здатна зупинити біль і просувати мрії! Тільки вперед!

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон