Пластична хірургія: філаментліфтинг або підтяжка бразильськими нитками

29 вересня 2017

Пластична хірургія стає все більш доступним і природним напрямком медицини, що стали визнавати і в Україні. За допомогою пластики неможливо вилікувати патогенні захворювання, але можна відновити самовідчуття та внутрішній комфорт людини, що напряму впливають на її здоров’я.

Хірургічний центр CitiDoctor зібрав висококласну команду пластичних хірургів, які знають і люблять свою справу. Їхній багаторічний досвід, щоденна практика та розвиток в своїй області створили справжній прогрес, і клініка може пишатися їхніми досягненнями та відкриттями в області пластичної хірургії.

Ми впроваджуємо лише сучасні, малоінвазивні методи та технології, в яких ми самі впевнені. В підтяжці сідниць наші лікарі зупинилися на виборі бразильських ниток. Їх перевага полягає в тому, що:

  • вони не залишають слідів і рубців на шкірі;
  • після їх застосування короткий відновлювальний період;
  • вони корегують форму сідниць, що вже існує;
  • результат зберігається на тривалий період;
  • для проведення такої операції не потрібен наркоз.

Пацієнти, які звертаються за даною операцією, найчастіше не можуть виправити дефекти на сідницях за допомогою спорту. Філаментліфтинг зможе згладити усі нерівності, надати бажаних форм та, що найважливіше, подарувати жінці впевненість.

Операція триває всього 60 хвилин із застосуванням місцевої анестезії. Попередньо пацієнту показують 3D модель корекції та дають наочно оцінити майбутні форми. Потім за наперед відміченими точками на сідницях хірург протягує голку крізь м’які тканини та за допомогою додаткових фіксаторів формує новий образ.

Ця маніпуляція потребує професійного підходу та творчого погляду спеціаліста. Від операції залежить здоров’я та майбутній естетичний вигляд пацієнта, а для наших хірургів настрій жінки після операції завжди в пріоритеті.

Почитати про наші послуги та ознайомитися із прайсом можна на нашому сайті в розділі пластичної хірургії.

Будьте красивими та бережіть здоров’я!

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон