Перша науково-практична конференція в клініці CitiDoctor – «Новітні технології в хірургії: ідеї, реалії та перспективи»

18 квiтня 2018

13 квітня в стінах медичного центру CitiDoctor пройшла перша науково-практична конференція, присвячена сучасним концепціям хірургічної допомоги. Захід було організовано спільно з виробничим підприємством «Свармед». Тема конференції: «Новітні технології в хірургії: ідеї, реалії та перспективи». Основними напрямками сучасного розвитку хірургії в усьому світі є: малоінвазивні операції, електрохірургічні, лазерні, радіохвильові та ультразвукові технології, інженерні інновації в обладнанні та інструментарії.

Перед початком виступів для всіх учасників конференції було проведено екскурсію інноваційним медичним центром «СІТІ ДОКТОР», на якій гості змогли побачити, як влаштована клініка, яке сучасне обладнання застосовується для діагностики пацієнтів, їх оперативного лікування та подальшої реабілітації.

Більшість докладів було присвячено вітчизняній та всесвітньо визнаній технології біозварювання живих тканин. Так, цю технологію дійсно було винайдено та розроблено в інституті електрозварювання ім. Патона АМН України. Шлях цієї технології був нелегким та непростим, але на даний момент її застосовують у багатьох країнах світу, і апаратура відповідає усім сучасним вимогам.

Доповідачами конференції стали провідні хірурги України як з практичної медицини, з приватних та державних лікувальних закладів, так і професори та доценти медичних ВНЗ нашої країни. Також були присутні гості із закордонних країн, вони із задоволенням ділилися своїм досвідом. Захопленість інформацією, якою спеціалісти обмінювались один з одним, була на дуже високому рівні, і мало хто помітив, що доповіді звучали не лише українською та російською мовами, але й мовою міжнародного спілкування – англійською.

Приємно було відмітити, що в медичному центрі «СІТІ ДОКТОР» застосовуються практично всі сучасні технології, про які йшла мова на цій конференції, у тому числі лазерні, радіохвильові, ультразвукові та технології електрозварювання біологічних тканин.

Сучасні малоінвазивні технології дозволяють провести навіть радикальні об’ємні операції з мінімальною травмою.

Усі гості та доповідачі конференції приймали найактивнішу участь, обмінювались досвідом і контактами, що дозволить їм в майбутньому спільно розвивати сучасні та найбільш доцільні хірургічні методики лікування.

Варто відмітити, що всі без виключення оцінили дуже практичний і сучасний формат проведення конференції, при якому як доповідачі, так і слухачі були максимально залучені до процесу обговорення з самого початку та до завершення. Більш того, обговорення питань продовжувалося і після офіційної частини, в неформальній обстановці.

В самому залі були присутні близько 60 людей. Усі доповіді цієї конференції транслювалися в онлайн-режимі в Інтернет, і, таким чином, аудиторію було збільшено в декілька разів. Запис виступів спікерів доступний на офіційній сторінці клініки CitiDoctor у Facebook.

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон