Новий досвід і кваліфікація команди

23 жовтня 2017

Ми дуже раді тому, що команда медичного центру CitiDoctor складається виключно з передових представників сучасної медицини в Україні та об’єднує в собі людей, пов’язаних однією метою та спільними мріями. Це те, до чого ми йшли з самого початку створення клініки, і те, що тепер стало нашим спільним досягненням.

Спеціалісти щороку підвищують кваліфікацію, а також здають внутрішній іспит клініки CitiDoctor для того, щоб вміти використовувати свій об’єм знань повною мірою. Також наші лікарі відвідують міжнародні та всеукраїнські конференції, де мають можливість знайомитись із новими цікавими людьми, а також обмінюватися досвідом з іншими професіоналами.

Так, команда кваліфікованих трихологів клініки CitiDoctor відвідала 10-й всесвітній з’їзд із дослідження волосся 10th World Congress for Hair Research (WCHR2017)! А лікар-дерматолог, косметолог CitiDoctor Денис Лєбєдєв відвідав конференцію «Портрет складного Пацієнта: Харизма і техніка продаж. VI цикл», де вперше було представлено методику малоінвазивної ліпосакції з подальшим приготуванням філеру з автожиру!

Пишаємось прагненням нашої команди до нових знань і радіємо вашому розвитку до досягнень, якими ви дуже скоро поділитеся з нами і нашими пацієнтами! Так тримати)

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон