Кінезіотейпування

02 жовтня 2017

В медичному центрі «СІТІ ДОКТОР» використовують лише новітні методи консервативного лікування, до яких відноситься і кінезіотейпування. Воно представляє собою накладання на травму еластичної смуги, що фіксує м’язи, створюючи комфорт для пошкодженої ділянки. Тейпінг лікує та відновлює стан опорно-рухового апарату.

Реабілітологи CitiDoctor дуже люблять свою роботу. З кожним пацієнтом встановлюється особисте спілкування, ми дізнаємося про стиль життя, хобі та мрії людини для того, щоб знати, як їй допомогти. Не працюючи за шаблоном, кожен реабілітолог складає індивідуальну програму відновлення та, залежно від ступеню натягнення в місці травми, підбирає відповідний курс лікування і форму тейпа.

Кінезіотейпування популярне серед спортсменів і проводиться в цілях профілактики, для підготовки до змагань. Стрічки призначаються як дітям, так і дорослим, дарують комфорт і полегшення обробленій зоні, зменшуючи навантаження на цю ділянку тіла. Терапевтичні переваги цього методу:

  • зняття болю;
  • видалення набряків, запалень та забоїв;
  • профілактика та звільнення від спазмів;
  • прискорене відновлення після травм;
  • попередження болю тастраховка при підготовці до навантажень;
  • підвищення фізіологічної продуктивності;
  • а також тонус послабленим м’язам.

Нашими пацієнтами часто стають навіть немовлята. Кінезіотейпування допомагає боротися з гіпертонією та дозволяє не обмежувати малюка в рухах, підтримуючи роботу його м’язів. Людям похилого віку легше проходити реабілітацію, а післяопераційний період для будь-якого пацієнта перетворюється на легке тренування.

Іноді дуже важливо знати про методи, що убезпечать ваше здоров’я і зможуть допомогти рухатися до абсолютної свободи. Зверніться до клініки «СІТІ ДОКТОР» за першою консультацією, і ви не пошкодуєте про свій вибір.

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон