Українська школа гематології

Українська школа гематології

Українська школа гематології існує з травня 2020 року і за цей час встигла зарекомендувати себе як успішний проект на базі Всеукраїнської асоціації клінічної хімії та лабораторної медицини. Одним із співзасновників школи є гематолог медичного центра CitiDoctor, доктор медичних наук, професор, гематолог вищої категорії, спеціаліст з лабораторної генетики вищої категорії Клименко Сергій Вікторович.

Школа активно проводить конференції та вебінари з метою безперервного удосконалення спеціалістів охорони здоров'я. Спеціалізація дуже вузька, проте школі вдається збирати величезну аудиторію. Це лікарі-гематологи, онкологи, спеціалісти лабораторної медицини, терапевти, лікарі загальної практики, інші спеціалісти медичної практики.

Школа представляє інформацію як онлайн, так і офлайн у вигляді конференцій та вебінарів. Також доступна опція щодо отримання викладених матеріалів у запису. За запитом, школа надсилає і презентації викладачів, продемонстровані на цих заходах.

Кожен з учасників може брати участь у дискусії, обговорювати спостереження з провідними фахівцями, ділитися думками про досягнення та розробки в гематології. Деталі та розклад занять – за посиланням http://ush.org.ua/.

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон