Кардіологічний пакет «Максимум»

Перше місце за смертністю серед усіх хвороб займають серцево-судинні захворювання, особливо у молодих людей. В умовах сучасної медицини – це катастрофічна ситуація!

Кардіозахворювань можна запобігти, вони відмінно діагностуються та результативно лікуються.

Цінність чек-апу в клініці CitiDoctor в тому, що виявлення багатьох захворювань ще на етапі їх розвитку дає час скласти індивідуальний план ефективного лікування.

Ми підібрали максимально вигідний пакет за зниженої ціною для того, щоб привернути вашу увагу до здоров’я вашого серця. До комплексу входить:

  • консультація лікаря-кардіолога;
  • ліпідограма;
  • гомоцистеїн;
  • ЕКГ з описом;
  • УЗД серця.

Відтепер ціна пакета  2760 грн.!

Підвищений рівень гомоцистеїну в крові збільшує ризик атеросклерозу та є незалежним чинником ризику серцево-судинних захворювань. Це означає, що навіть при відсутності інших чинників ризику, таких як гіпертонія, куріння та гіперхолистеринемія, сама лише наявність підвищеної концентрації гомоцистеїну в крові може привести до атеросклеротичних змін і тромбозів.

Також, ми радимо кожні два роки робити УЗД судин нижніх кінцівок. Це дозволить контролювати такі небезпечні захворювання, як тромбофлебіт і тромбоз, отже, попередити відрив тромбу.

Для людей 55+ всі перераховані вище дослідження потрібно проводити щорічно.

Таким чином, обираючи цей пакет, наші пацієнти зберігають свій час і швидко отримують результати. Також, завдяки мобільному додатку, всі аналізи миттєво будуть у вас в телефоні без зайвих паперів і черг. Наш хірургічний центр налаштований для вашого комфорту та максимально ефективного лікування, що не стане для вас тягарем, а направить на точний шлях вашого одужання.

CitiDoctor – переконайтеся у своєму виборі вже з першого дзвінка!

Фахівці

Ціни на послуги

Вид послуги

Ціна, грн.

Функціональні дослідження

Електрокардіографія (ЕКГ) спокою з описом 380
Електрокардіографія (ЕКГ) спокою без опису 150
Бронхопровокаційний тест з фізичним навантаженням 510
Холтерівське моніторювання порушень ритму (1 доба) 980

Консультативні послуги

Консультація спеціаліста (первинний прийом) 1000
Консультація спеціаліста (повторний прийом) 800

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон