Ендотрахеальний наркоз у клініці «СІТІ ДОКТОР»

29 вересня 2017

Пацієнти клініки CitiDoctor не бояться наркозу та знають абсолютно все про методи і можливості анестезії в нашому медичному центрі. Усі лікарі проводять попередні консультації та забезпечують кожного відвідувача необхідною інформацією з актуальних та цікавих питань. Ви можете знати про велику кількість чинників і ризиків анестезії, проте сучасні методи знеболення вже давно перейшли цей рубіж.

Під час ендотрахеального наркозу (ЕТН) анальгетик вводиться через тонку трубочку, що опускається через трахею та не завдає дискомфорту пацієнту. Сучасна анестезіологія покращилась, діаметр кратера настільки маленький, що майже не відчувається.

  • Трубка абсолютно не заважає дихальним шляхам і дозволяє перевертатита трансформувати пацієнта в будь-яке положення без жодної шкоди.
  • Для такого наркозу потребується менша кількість наркотичної речовини, а отже, навантаження на організм менше.
  • Усі життєво важливі функції організму продовжують працювати, а лікар-анестезіолог може контролювати стан пацієнта, при цьому зменшуючи або збільшуючи дозу релаксантів.

Ми завжди знайомимо пацієнта з усіма видами наркозу і розказуємо про особливості та підходи усіх видів анестезії. Залежно від складності операції, обирається місцева, регіональна або загальна анестезія. Також враховуються бажання та вподобання клієнта.

Операційну хірургічного центру CitiDoctor обладнано спеціальними моніторами, і ви можете стежити за ходом операції, знаходячись при свідомості. Це допускається з дозволу лікаря, щоб пацієнт не отримав психологічну травму. У випадку загального наркозу пацієнт поринає у глибокий сон і повністю втрачає чутливість до болю в розслабленому стані.

Актуально для всіх

Запис на прийом до лікаря

Ваше ім'я

Ваш контактний телефон